Piškotki

Naša spletna stran za boljše delovanje uporablja piškotke. Ali se strinjate da na vaš računalnik naložimo piškotke?

Več o tem

Mame na Pohorju, dekliščina in smučanje na plus 30°C Natisni
DSC01436-uvodna115Mame smo si tudi letos privoščile dvodnevno druženje na Pohorju, istočasno pa je sovpadla dekliščina mame Saše.

Ostale smo se zelo potrudile in bodoči nevesti pripravile težke preizkuse, tako da so običaji, šege in navade prišli do polnega izraza. Zelo toplo in sončno vreme ni šlo na roko Saši, ki se je morala takoj po prihodu iz gondole na Bellevue obleči v polno smučarsko opremo, spraševati mimoidoče in zaposlene pri Pohorski vzpenjači, kje je start tekme in če je prišla prav (oblečeno je namreč imela startno številko iz Kranjske gore), itn.

Veselo druženje se je nadaljevalo v Simonini počitniški hiši, potem so sledili še pohodi po čudovitem Pohorju, preostale šege in navade, vezane na dekliščino, pa seveda neizogibni pogovori o naših otrokih. 

indent1 Fotoutrinki

Zapisala Lidija Šestak Zorič